KVKK Üyelik Sözleşmesi

Üyelik & KVKK Sözleşmesi

 

1 - İşbu üyelik sözleşmesi Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ve bağlı iştirakleri tarafından, https://www.unsalmakina.com.tr web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2 - Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3- www.unsalmakina.com.tr web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4 - Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.unsalmakina.com.tr, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.

Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği;

e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5 - Üye, www.unsalmakina.com.tr ’ye verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.unsalmakina.com.tr kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6 - Üye, www.unsalmakina.com.tr 'ye üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7 - Üye, tüm hakları Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne ait olan ve https://www.unsalmakina.com.tr üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8 – www.unsalmakina.com.tr herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Ünsal Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.unsalmakina.com.tr üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.unsalmakina.com.tr kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. www.unsalmakina.com.tr kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.